HYGIENICKÉ PODMÍNKY COVID19

Vážené klientky, vážení klienti,

rádi bychom vás na této stránce informovali o aktuálních provozních pravidlech, prosíme vás o jejich dodržování a spolupráci. Chceme rozdávat radost tancem, ale zároveň se chovat odpovědně.


 1. Na lekce přijďte jen, jste-li zcela zdraví, bez příznaků respiračního onemocnění.
 2. V souladu s obecnými pravidly pro povinné testování osob se každý klient musí při příchodu do naší provozovny prokázat:
  1. potvrzením o dokončeném očkování (NOVĚ: 2 týdny po aplikace 2. dávky u dvoudávkových vakcín)
  2. nebo negativním výsledkem testu z oficiálního odběrového místa na Covid-19, u AG testu ne staršího 3 dnů, u PCR testu ne staršího 7 dnů. Na základě změny MZČR nově neplatí domácí samotesty či testování z práce. Samotest je již platný pouze v případě, že byl proveden v okamžiku vstupu do provozovny. Lze se jím tedy otestovat v případě potřeby při vstupu do našich sálů, cena testu je 100,- Kč vč. DPH (nákupní cena), cena testu není zahrnuta v ceně kurzu / vstupenky. Počítejte prosím s 15ti minutovým intervalem pro vyhodocení testu a přizpůsobte svůj příchod tomu, abyste stihl/a začátek lekce / akce.
  3. nebo potvrzením o prodělání nemoci Covid-19 ne starší 180 dnů (pozitivní výsledek testu)
  Máte-li v mobilním telefonu nainstalovanou aplikaci Tečka, je to vůbec nejsnazší způsob, případně stačí vyfocený certifikát uložený v mobilu nebo jeho papírová kopie. Nemusíte nám potvrzení odevzdávat, jen kolegové při kontrole u vstupu musí zkontrolovat splnění jedné z podmínek.
 3. Všechny osoby v prostoru provozovny musí mít ústa a nos zakryty respirátorem či jiným ochranným prostředkem v souladu s pravidly platnými napříč ostatními sektory. Během pohybové aktivity (tance) není ochrana dýchacích cest povinná. Při příchodu, odchodu a během pohybu ve společných prostorách (šatny, toalety apod.) je však respirátor nadále povinný.