Lekce

Folk it "začínáme"

UZAVŘENÝ KURZ

Absence předešlých zkušeností s tancem není v tomto kurzu problém. Lekce na sebe volně navazují - společně tak můžeme hlouběji poznat lidový tanec a co nejvíce rozšířit svoje dovednosti!

Vždy začneme rozcvičkou. Po ní následuje hlavní taneční část. To se zapotíme v rytmu temperamentní hudby, abychom lekci po krátkém zklidnění a posílení zakončili lidovou taneční choreografií.

Folk it "pro všechny"

OPEN CLASS

Tento kurz je tu pro všechny, bez rozdílu věku či pohlaví. Zároveň není nutné mít žádné předešlé taneční zkušenosti. Na lekcích se příjemně zapotíte, posílíte všechny problémové partie a příjemně se odreagujete.

Tanec pro rodiče s dětmi 2-3 roky

UZAVŘENÝ KURZ

Lekce rodinného Folk it je určeno pro rodiče s dětmi. Lekce zahrnují lidové pohybové hry, cvičení podporující celkový rozvoj fyzických zdatností i motoriky. Je to čas, ve kterém má dítě svého rodiče jen pro sebe, může rozvíjet vzájemný vztah i své sebevědomí. Zábavnou formou se seznamujeme s povědomím o svém těle, o tom, jak ho protáhnout, skrčit, zpevnit, posílit. Učíme se dodržovat pravidla u náročných cviků, ale i uvolnit se při hře. Cílem je podporovat osobnosti dětí a jejich kreativitu, aby chtěly samy objevovat své možnosti.

Kurz je určen dětem ve věku 2-3 let.

Tento kurz momentálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte a od 5 zájemců by se kurz otevřel.

Folk it "tančíme dál"

UZAVŘENÝ KURZ

Kurz je určen těm, kteří mají rytmus v těle a v minulosti tančili například v lidovém souboru, ZUŠ nebo třeba jen na zábavě. Na lekcích si dáte do těla, zbavíte stresu a užijete si spoustu zábavy. Příjemným bonusem je to, že se dozvíte něco o našich tradicích a folklóru.  

Folk it "krůček po krůčku" děti 3-6 let

UZAVŘENÝ KURZ

Děti si vyzkouší tance z různých oblastí naší domoviny, současně je dbáno na správné provedení pohybu a držení těla. Nedílnou součástí je také posílení a protažení celého těla. Není nic přirozenějšího než lidový tanec a Folk it pro děti ho nabízí novou a zábavnou formou. Součástí kurzu budou také choreografie, se kterými budou děti vystupovat.  

Folk it "nejen pro mladé"

OPEN CLASS

Máte rádi pohyb, milujete tanec a energickou hudbu, ale nemůžete se z jakéhokoliv důvodu (úraz, problémy s koleny či jinými klouby) účastnit příliš intenzivního cvičení? Lektorka volí náplň lekce tak, abyste odcházeli důkladně rozhýbaní, protažení, příjemně naladění tancem a hudbou, to vše s ohledem na vaše individuální potřeby a fyzickou kondici. 

Jak říká sama lektorka Jitka: "Aktivní pohyb na lidovou hudbu lze provozovat v každém věku a prospívá to nejen tělu ale i duši."

Pojď si s námi zatančit